Fórum - Hozzászólások

Dátum: 2017.01.05

Feladó: Martial

Tárgy: Re:A mapkészítés

Ezt nehéz megmondani. Az első néhány map pár hét alatt kész volt, de ez látszik is az igényességükön. Aztán ott van még az idő ami alatt megszületik az ötlet is, és habár a fő szál megvan, a részletek megtervezése szintén több időt elvesz.
Az új mapok már hosszabb készítési idővel rendelkeznek, fél évtől 2 évig is akár.
De hát mennyiség helyett minőség alapot követve nincs sok dolog a világon, ami egy hét alatt elkészül, főleg ha az ember nem főállásban végzi, hanem hobbiként.

Egyébként sajnálom, de most egy bizonyos ideig vakvágányon áll minden tervben levő map idő és kedv hiányában. Addig próbáljátok ki, amelyekkel még nem játszottatok.:)

Dátum: 2017.01.01

Feladó: Simon Zsombor [7 éves]

Tárgy: A mapok

Szerintem mindegyik fajta mapból lehetne
legalább 7 db. Az összes mapod jó,
de egyébként a kedvencem a parkour.

Dátum: 2016.12.03

Feladó: lala

Tárgy: pályák

Szia,hova kell ill. hova kell kitömöríteni a letöltött pályákat? köszi

Dátum: 2016.12.04

Feladó: Martial

Tárgy: Re:pályák

Írd be a windows keresőbe, hogy %appdata%, és ott a minecrafton belül van egy saves mappa.
Na oda kell. :D
De ha nem tiszta, akkor csak nézz meg egy videót róla.

Dátum: 2016.12.04

Feladó: lala

Tárgy: Re:Re:pályák

köszi,megpróbálom :)

Dátum: 2016.11.26

Feladó: Bendegúz

Tárgy: survival

Nagyon jók a mapok, ha lehet én még survival mapot szeretnék. Azok a kedvenceim.

Dátum: 2016.08.29

Feladó: varazslo0

Tárgy: adventure map

szia csinálj egy három nehézségi adventure mapot! ennyi a kérésem

Dátum: 2016.08.14

Feladó: junior04

Tárgy: Adventure mapok

Martial az összes mapod nagyon jó, de ezek közül a kalózok kincse nyerte el a legjobban a tetszésem és ha lesz kalózok kincse 3 akkor szerintem ne legyen benne commandblokkos szöveg mert az szerintem valamiért elrontja a map feelingjét (hangulatát.) Köszi előre is ha válaszolsz, és egyébként te vagy a kedvenc map készítőm/minecraftosom! És remélem minnél hamarabb lesz fent új map. :)

Dátum: 2016.04.06

Feladó: Anonym

Tárgy: ?

Min dolgozol épp? (: (MC pálya)

Dátum: 2016.04.10

Feladó: Martial

Tárgy: Re:?

Mint írtam korábban, jelenleg szünetel minden, de egyébként egy szerver mapbe kezdtem bele, és egy adventure alapjai is úgy-ahogy megvannak.

Dátum: 2016.08.10

Feladó: junior04

Tárgy: Re:Re:?

Martial még mindig lehet jelentkezni erre a map építész pályázatra? (a börtönösre ami a blogodon van.)

Dátum: 2016.08.12

Feladó: Martial

Tárgy: Re:Re:Re:?

Nem, az már lejárt, és a projekt is félbe maradt sajnos.

Dátum: 2016.08.13

Feladó: junior04

Tárgy: Re:Re:Re:Re:?

Még egyszer köszi! És remélem minnél hamarsabb lesz fent egy map!

Dátum: 2016.02.21

Feladó: lapizshark

Tárgy: Oldal

Szia!Eléggé eltűntél mostanában.Lesz még a közeljövőben map?

Dátum: 2016.03.09

Feladó: Martial

Tárgy: Re:Oldal

Szia! Igen, kicsit háttérbe szorult a minecraft az utóbbi időben, és most nem nagyon ígérhetek semmit a mapokkal kapcsolatban. Elképzelhető, hogy készítek újabbat valamikor, vagy bármi más okból előveszem a minecraftot, de jelenleg pihentetem még.
Az biztos, hogy az oldal megmarad, és az eddigiek letölthetőek lesznek továbbra is.

Tételek: 16 - 30 ból 127
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Új hozzászólás hozzáadása

Hírek

Update

2018.03.07 22:11
Üdv Mindenkinek! Néhány dolgot rendberaktam az oldalon, amiket sokan kértek már. Először is a pályákhoz kiírtam az ajánlott verziószámot. Ez nem azt jelenti, hogy a későbbi verziókkal biztos, hogy nem működik a pálya, de ha valami gond van, akkor egy újratelepítés + pref. verzióval elindítás...

Van egy map-ötleted?

Írd le itt, és küld el nekem. (Visszaválaszolni ezen keresztül nem tudok!)

Blog: www.mcadventurerhun.blogspot.hu