Fórum - Hozzászólások

Dátum: 2015.04.29

Feladó: MrActions

Tárgy: SkyPvP

A Szerverem számára keresek SkyPvP map-ot, hogy építészeink
kiegészíthessék. Sajnos itt ezt nem találtam meg. Ezért sajnos nem vagyok megelégedve a honlappal. Persze lehet a többi map kiváló, de hát azért még is...

Dátum: 2015.05.02

Feladó: Martial

Tárgy: Re:SkyPvP

Köszönöm, hogy felhívtad a figyelmemet a hiányosságra. :) Mentségemre szóljon, eddig nem nagyon foglalkoztam a magyar szerverekkel, és a rajtuk található játékokkal, de most, hogy írtad elkezdett érdekelni. Még nem állítom biztosan, hogy készítek egyet, de amint tudok, hozzálátok.
Ha továbbra is szükséged van ilyen mapra, akkor az e-mail címemen keresztül privát módon is elérhetsz.
(martial@gmail.hu)

Dátum: 2015.01.17

Feladó: Smithf655

Tárgy: John

I truly appreciate this post. I've been looking everywhere for this! Thank goodness I found it on Bing. You've made my day! Thank you again! bdbebabeeafbbded

Dátum: 2014.11.30

Feladó: LCraft

Tárgy: Százalék-számláló?

Szerintem jó ötlet lenne, ha csinálnál egy olyan lapot, ahol az van feltüntetve, hogy milyen pályá(ko)n dolgozol (Pl: adventure, parkour) aktuálisan és hogy hány % van kész belőle.

Azok, akik rendszeresen nézik az oldalad, azok akár naponta fel-felnéznek ide, hogy minnél hamarabb játszhassanak az új map-ekkel, de ha láthatnák, hogy, hogy áll a pálya, akkor elég lenne hetente, havonta felnézniük, és nem lennének annyira türelmetlenek.

Dátum: 2014.11.30

Feladó: LCraft

Tárgy: Grat!

Amúgy grat a 100000. látogatóhoz! :)

Dátum: 2014.12.03

Feladó: Martial

Tárgy: Re:Százalék-számláló?

Szia, örülök, hogy érdeklődsz, de sajnos a tanév elkezdtével felhalmozódtak a dolgok, és nem sokat haladtam a pályákkal. Az ötleteden még gondolkodom, de ide azért kiírom neked: a legjobban álló adv. map most 85%-on van, és nem is sokat emelkedett nyár óta. Úgyhogy a hetekben nem hiszem, hogy lesz új, viszont a téli szünetben nekiülök kicsit, és ha minden tökéletes lesz, akkor el is készül végre.

Dátum: 2014.12.03

Feladó: Martial

Tárgy: Re:Százalék-számláló?

UI: Köszi! :)

Dátum: 2014.09.19

Feladó: Loadka11

Tárgy: Sablon

Melyik sablont használod? vagy ez egyedi ?

Dátum: 2014.09.14

Feladó: szebo

Tárgy: Map

Amúgy adventure mapot csinálok profi technikákkal.

Dátum: 2016.05.23

Feladó: panalelk8

Tárgy: Re:Map

tudsz adni linket?

Dátum: 2014.09.14

Feladó: szebo

Tárgy: Map

Ha elkészülök az éppen épülő mapommal, ide fellehet tölteni, vagy csináljak egy oldalt magamnak vagy keressek egy másikat?

Dátum: 2014.09.15

Feladó: Martial

Tárgy: Re:Map

Ha elküldöd nekem emailben, felrakom. A Közösségi oldalt javaslom figyelmedbe még megnézni.

Dátum: 2014.09.16

Feladó: szebo1

Tárgy: Re:Re:Map

Rendben még nincs kész legalább egy hónap még de köszönöm. Mi az e-mailed?

Dátum: 2014.09.06

Feladó: vine22

Tárgy: új mapok

Csinálhatnál szerintem adventure mapokat mert az régen készült

Dátum: 2014.09.03

Feladó: LCraft

Tárgy: 1.8-as?

Azt szeretném tudni, hogy a további pályák már mind 1.8-as verzióval működnek? Bár nekem megvan, nagyon laggolok már ebben a verzióban, hisz minden Minecraft verzió egyre laggosabb azoknak, akiknek nem túl jó a gépük.

Tételek: 31 - 45 ból 127
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Új hozzászólás hozzáadása

Hírek

Update

2018.03.07 22:11
Üdv Mindenkinek! Néhány dolgot rendberaktam az oldalon, amiket sokan kértek már. Először is a pályákhoz kiírtam az ajánlott verziószámot. Ez nem azt jelenti, hogy a későbbi verziókkal biztos, hogy nem működik a pálya, de ha valami gond van, akkor egy újratelepítés + pref. verzióval elindítás...

Van egy map-ötleted?

Írd le itt, és küld el nekem. (Visszaválaszolni ezen keresztül nem tudok!)

Blog: www.mcadventurerhun.blogspot.hu