Fórum - Hozzászólások

Dátum: 2014.09.03

Feladó: LCraft

Tárgy: Re:1.8-as?

Vagy az megoldható, hogy azoknak, akiknek gyengébb a gépe, olyan formában is letölthetőek lesznek a pályák, ahol a bejárható terület szélén egy kicsivel nincs semmi? Tehát ott üres tér van? Csak mert akkor nem laggolnak annyira azok, akiknek gyenge a gépe. MCEdittel és ehhez hasonló programokkal megoldható, és szerintem ez soknak segítene, és elérhetővé tenné a pályáidat sok további embernek.

Dátum: 2014.09.03

Feladó: LCraft

Tárgy: Re:Re:1.8-as?

De pl: A Küzdőtér: Éjváros pályán nem laggolok, mert ott úgy csináltad meg, és nem laggoltam, de a survival pályák és más nagy pályákok a gyengébb gépek laggolnak, azoknak kéne még egy letöltési link, ahol a pálya szélén túl nem víz, szárazföld és ilyesmi van, hanem üres tér.

Dátum: 2014.09.15

Feladó: Martial

Tárgy: Re:Re:Re:1.8-as?

Nem hiszem, hogy lesz majd ilyen. És igen, mostmár mindegyik map 1.8as lesz. De talán alacsonyabb beállításokkal, vagy mondjuk egy optifine-al tudhatsz jobb fps-t csiholni.

Dátum: 2014.09.23

Feladó: LCraft

Tárgy: Re:Re:Re:Re:1.8-as?

Köszi a választ és a tanácsot, de sajnos próbáltam és észrevehetetlen különbség született.

Dátum: 2014.07.23

Feladó: zaba08

Tárgy: Map

Mikorra várható az új map?

Dátum: 2014.07.23

Feladó: Martial

Tárgy: Re:Map

100% - ból 95% - on áll.
Ennyit tudok mondani.

Dátum: 2014.07.19

Feladó: Tamás

Tárgy: HELP!

Szia!
A fogócskánál a spawnpoint-ra rakott le, onnan merre van? Várom válaszod!
Tamás

Dátum: 2014.07.20

Feladó: Martial

Tárgy: Re:HELP!

Ezek a koordináták: -1390 45 832
Ott majd el tudod menteni a spawnpointot.

Dátum: 2014.07.01

Feladó: Krisi

Tárgy: Nincs link

A minimapoknál a redstone tutorialnál nem lehet a tovább ra katintani mert az csak egy kép (a link sehol) Mitcsináljak? nálatok is igy van?

Dátum: 2014.07.03

Feladó: Martial

Tárgy: Re:Nincs link

Azt az oldalt szándékosan töröltem, mert elavult volt már. (2 éves) Ne aggódj nem maradtál le semmiről, teljesen alap dolgok voltak benne.

Dátum: 2014.07.05

Feladó: krisi

Tárgy: Re:Re:Nincs link

De nekem az alap dolgok kelettek mert 1.5.2 őn játszok ( amugy a mapjaid királyak és onan szoktam redstont copy zni ha nem baj )

Dátum: 2014.06.18

Feladó: LCraft

Tárgy: Nincs link

A Közösségi oldalon a Vulkán 2 és a World Cube Survival Map-nek nincs letöltési linkje, lehet, hogy csak én nem látom, de ha még sincs ott, kijavítanád? :) Előre is köszi!

Dátum: 2014.06.16

Feladó: csongi54122

Tárgy: Kazamaták Adventure Map

A közösségi részben van egy olyan map hogy Kazamaták Adventure Map. Az lenne a kérdésem hogy hogy kell letölteni? Ha rámegyek a linkre akkor kiad egy oldalt, 3 link féleséggel. Az 1. az az oldalnak a linkje ahol írja ezt a 3 linket, a másik kettő nem tudom mi. Esetleg valaki tudna segíteni, hogy kell letölteni?

Dátum: 2014.06.16

Feladó: Martial

Tárgy: Re:Kazamaták Adventure Map

Alatta van egy ingyenes letöltés gomb. Ha nálad nem látni, akkor próbáld meg megnyitni egy másik böngészőből, vagy kapcsold ki az adblockert.

Dátum: 2014.06.17

Feladó: csongi54122

Tárgy: Re:Re:Kazamaták Adventure Map

Az Adblock hibája volt.
Köszönöm szépen a segítséget.
:)

Tételek: 46 - 60 ból 127
<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Új hozzászólás hozzáadása

Hírek

Update

2018.03.07 22:11
Üdv Mindenkinek! Néhány dolgot rendberaktam az oldalon, amiket sokan kértek már. Először is a pályákhoz kiírtam az ajánlott verziószámot. Ez nem azt jelenti, hogy a későbbi verziókkal biztos, hogy nem működik a pálya, de ha valami gond van, akkor egy újratelepítés + pref. verzióval elindítás...

Van egy map-ötleted?

Írd le itt, és küld el nekem. (Visszaválaszolni ezen keresztül nem tudok!)

Blog: www.mcadventurerhun.blogspot.hu